Wikipedia:Faqja kryesore/A e dini se/2017/32

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
  • ... se një shkencëtar farmaceutik klinik është edhe farmacist dhe shkencëtar?
  • ... se nano-grimcat radioaktive janë duke u hetuar si një trajtim për kancerin?