Wikipedia diskutim:Faqja kryesore/Paneli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Faqja kryesore/Paneli. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Propozim[Redakto nëpërmjet kodit]

Projekt i mire per ti sistematizuar punet ne faqen kryesore, e cila ka rendesi te permbaj material te mire.

  • Per artikujt propozoj qe te bejme nje liste me artikuj qe plotesojne kriteret dhe ne nje menyre te thjeshte pa shume diskutime te votojme. Te njejten mund ta praktikojme edhe me fotografite.--Liridon (diskutimet) 18 shkurt 2013 22:19 (CET)[reply]