Wikipedia diskutim:Vërejtje e Ankesa

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Vërejtje e Ankesa. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Artikull[Redakto nëpërmjet kodit]

Pas sa kohesh artikulli im mbi psikozen behet i dukshem ? Antonela Gajtani (diskutimet) 27 maj 2016 21:28 (CEST)Reply[reply]

Përshëndetje @Antonela Gajtani, dhe mirësevjen në Wikipedia. Artikulli juaj Psikoza ende nuk plotëson kriteret bazë për të qenë një artikull enciklopedik. Artikujt duhet të jenë enciklopedik, asnjanës, dhe me referenca, prandaj nëse do ja po ju rekomandoj të shikoni/lexoni një artikull i fushës së njëjtë, Psikoanaliza, që është i shkurtër mirëpo plotëson kriteret për artikull enciklopedik. Por për të mësuar më shumë rreth hapave të parë në Wikipedia, lexo Wikipedia:Fillimi, e cila është një udhëzues dhe shpjegues i mirë i rregullave.--Liridon (diskutimet) 27 maj 2016 22:13 (CEST)Reply[reply]