Jump to content

Wikipedia diskutim:Vini Re!/Arkivi 1

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Vini Re!/Arkivi 1. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Kjo faqe është një arkiv i diskutimeve të përfunduara. Për pasojë përmbajtja e saj nuk duhet ndryshuar më. Për të diskutuar mbi një temë të kaluar mund të përdoret faqja aktuale e diskutimeve, ku mund të bëhet një shënim që ka lidhje me titullin apo pjesën e diskutimit të këtij arkivi.


Ju lutem hiqjani mbrojtjen kesaj faqeje ne menyre qe ta permiresojme. Sportishqiptar 5 dhjetor 2011 17:50 (CET)

Sami Bejtullahu

[Redakto nëpërmjet kodit]

Sami Ssaammii83 (diskutimet) 1 janar 2018 10:36 (CET)

Esi Sula (lindur më 22.09.2005) eshte lindur ne qytetin e Durresit dhe po ashtu eshte rritur atje.Ajo eshte nje nga personat me te famshem ne instagram.😍 Ester20005 (diskutimet) 11 tetor 2018 15:49 (CEST)