Wikipedia diskutim:Wikimedia CEE Spring 2017 Shqipëria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen teknike Wikimedia CEE Spring 2017 Shqipëria. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Shqiperi ne huwiki[Redakto nëpërmjet kodit]

I lumtur te ju njoftoj qe ne Wikipedi hungarez tridhjete artikuj te rinj kane qene shkruar gjate CEESpring2017, dhe artikuj rreth Shqiperise fituan gara. Artikulli me rezultatin me te mire eshte Principata e Shqipërisë. Sorry for my basic Albanian! Pasztilla (diskutimet) 20 qershor 2017 19:10 (CEST)

@Pasztilla, Great news, thanks for contributing for Albanian Articles in huwiki. Your Albanian is very good.--Liridon (diskutimet) 21 qershor 2017 12:03 (CEST)