Wilfried Graf

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Wilfried Graf është bashkëpuntorë në Qendren Studiuese Austriake për Paqe dhe Zgjidheje të Konflikteve, të ndodhur në Stadtschlaining, - gjerman nga Austria.

Vilfridi erdhi si arkatar i Shoqatës Austriake-Shqiptare më 2 prill 1976. Përndryshe pos funksionit në qendëren studentore, në kohë të lirë, Vilfridi punonë si udhëheqës i byrosë turistike Vijeneze, Egnatia Tours.[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Kopje e arkivuar" (PDF). Arkivuar nga origjinali origjinali (PDF) më 16 korrik 2007. Marrë më 30 qershor 2008. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)