Xhafzotaj (Xhafzotaj)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Xhafzotaj është fshat dhe qëndra e Komunës XhafzotajRrethin e Durrësit.[1]


Burimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e Komunave të Shqipërisë". Arkivuar nga origjinali origjinali më 11 janar 2012. Marrë më 29 maj 2011. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)