Yavapai County

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Yavapai County është një nga 67 Countetshtetin federal ArizonaShtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shih dhe këtë[redakto | përpunoni burim]