Zërza

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zërza
Fshat
noform
Vendndodhja
Zërza is located in Maqedonia e Veriut
Zërza
Zërza
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pellagonia
Komuna Dollnen
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 653 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 7505
Prefiksi (+389) 048
Targa PP
Koordinatat 41° 31′ 00″ Veri

21° 21′ 09″ Lindje

Popullsia 64 banorë (2002)