Zapollzhani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zapollzhani
Fshat
Vendndodhja
Zapollzhani is located in Maqedonia e Veriut
Zapollzhani
Zapollzhani
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pellagonia
Komuna Dollnen
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 599 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 7504
Prefiksi (+389) 048
Targa PP
Koordinatat 41° 22′ 46″ Veri

21° 24′ 44″ Lindje

Popullsia 241 banorë (2002)