Jump to content

Zell

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Zell është emri i më shumë vendbanimeve dhe personave.

Gjermani[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Zvicër[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Zell LU, komunë në Kanton Luzern
  • Zell ZH, komunë në Winterthur des Kantons Zürich

Austri[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Persona[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kjo faqe bën kthjellimin e titujve që kanë për bazë Zell.
Nëse një lidhje e brendshme ju solli këtu, ju lutemi, ndryshojeni lidhjen në fjalë që të ridrejtojë direkt te faqja e duhur.