Zhaklina Dhimojani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zhaklina Dhimojani.jpg

Zhaklina Dhimojani është aktore shqiptare e njohur me filmat "Babai i studentit" (1988) dhe "Mimoza llastica" (1973).

Stub biografi.png Ky artikull në lidhje me Biografia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.