Çidhëna

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 41°45′07″V 20°16′00″L / 41.7519°V 20.2666°L / 41.7519; 20.2666

Flag of Albania.svg Çidhëna
Noimage.png
Emri: Çidhëna
Qarku: Qarku i Dibrës
Rethi: Rrethi i Dibrës
Komuna: Komuna Arras
Kryeplak: -
Popullsia: -
Kodi telefonik: -
Lartësia mbidetare: -
Gjerësia gjeografike: -
Gjatësia gjeografike: -
Web-faqe: s'ka

Çidhëna është një fshat në komunën Arrasrrethin e Dibrës.

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ekonomia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]