Achen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë

Achen është një komunëFrancë. Achen bën pjesë në departamentin Mosellerajonit Lorraine. Komuna ka një popullsi prej 1009 banorë dhe sipërfaqe prej 12.12 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]