Agron Bajrami

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Agron Bajrami.jpg

Agron Bajrami është gazetar i njohur shqiptar nga Kosova, kryeredaktor i gazetës Koha Ditore[1] dhe anëtar i bordit të Organizatës së Mediave të Evropës Juglindore (South East European Media Organization - SEEMO).

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "MEDIA CONTACT LIST". Arkivuar nga origjinali më 18 prill 2011. Marrë më 30 dhjetor 2009. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!)


Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.