Agron Bajrami

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Agron Bajrami.jpg

Agron Bajrami është gazetar i njohur shqiptar nga Kosova, kryeredaktor i gazetës Koha Ditore[1] dhe anëtar i bordit të Organizatës së Mediave të Evropës Juglindore (South East European Media Organization - SEEMO).

Burimi i të dhënave[redakto | përpunoni burim]

  1. ^ MEDIA CONTACT LIST