Ajshe Stari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Aishe Stari.JPG

Aishe Stari është një aktore shqiptare e suksesshme shume në zhanrin komik. Ka lindur dhe jeton në Durrës21 maj 1940.

Filmografia[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]