Akiko Hayakawa

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Akiko Hayakawa
Të dhënat personale
Emri i plotëAkiko Hayakawa
Vendi i lindjesJaponia
PozicioniMesfushor
Karriera profesioniste*
VitetKlubiNdesh.(Gls)
Yomiuri SC Ladies Beleza
Ekipi kombëtar
1987–1988Japonia2(0)
* Ndeshjet dhe golat në nivelin profesionist, vetëm në ligën vendase . † Ndeshje (Gola).

Akiko Hayakawa (早川 明子 Hayakawa Akiko?) është një ish-futbolliste japoneze.

Kombëtarja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Për reprezentacionin japonez ka luajtur 2 ndeshje.[1]

Statistikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

[1]

Kombëtarja japoneze
Vite Ndeshje Gola
1987 1 0
1988 1 0
Gjithsej 2 0

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]