Akira Nozawa

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Akira Nozawa
Të dhënat personale
Emri i plotëAkira Nozawa
Vendi i lindjesHiroshima, Japoni
PozicioniSulmues
Ekipi kombëtar
VitetEkipiNdesh.(Gls)
1934Japonia3(3)
† Ndeshje (Gola).

Akira Nozawa ishte një ish-futbollist japonez.

Kombëtarja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Për reprezentacionin japonez ka luajtur 3 ndeshje dhe ka shënuar 3 gola.

Statistikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kombëtarja japoneze
Vite Ndeshje Gola
1934 3 3
Gjithsej 3 3

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]