Antipaksusi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Ky artikull apo seksion është jo i plotë ose me cilësi të dobët. Mund të ndihmoni Wikipedian duke e përmirësuar!
Ky artikull duhet të përmirësuar në:  Pa referenca, Nuk ka strukture te mirë, Nuk ka përmbajtje të mjaftueshme --Liridon 8 shtator 2010 21:29 (CEST)

Antipaksusi është një ishull grek përballë Arilës dhe Pargës.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]