Arbiona Bajraktari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Arbiona Bajraktari
Të dhënat personale
Emri i plotëArbiona Bajraktari
Data e lindjes (1996-09-10) 10 Shtator 1996 (23 vjeç)
Vendi i lindjesAlbania
PozicioniMbrojtës
Informacionet për klubin
Klubi aktualVllaznia
Karriera profesioniste*
VitetKlubiNdesh.(Gls)
2015–Vllaznia
Ekipi kombëtar
2015–Shqipëria4(0)
* Ndeshjet dhe golat në nivelin profesionist, vetëm në ligën vendase deri në daten 05:02, 6 mars 2016 (UTC).

† Ndeshje (Gola).

‡ Ndeshjet dhe golat në kombëtare deri më 05:02, 6 mars 2016 (UTC)

Arbiona Bajraktari (lindur më 10 shtator 1996)[1] është një Futbollere Shqipëtare që luan për KF Vllaznia Shkodër që nga 28.10.2015.[2]

Referimet[redakto | përpunoni burim]

  1. ^ http://www.uefa.com/womensworldcup/season=2019/teams/player=250085890/index.html
  2. ^ "Kopje e arkivuar". Arkivuar nga origjinali më 15 qershor 2017. Marrë më 2 nëntor 2017.  Një parametër i panjohur |url-status= është injoruar (ndihmë)