Jump to content

Arzenc-de-Randon

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Arzenc-de-Randon
VendiFranca
RajoniOccitania
DepartamentiLozère
Zona kohoreUTC+01:00 (CET)
 • Verës (DST)UTC+02:00 (CEST)
INSEE/Kodi postar

Arzenc-de-Randon është një komunëFrancë. Arzenc-de-Randon bën pjesë në departamentin Lozèrerajonit Occitanie. Komuna ka një popullsi prej 210 banorë dhe sipërfaqe 69.2 km².

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]