Assassins

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Assassins është një film me aktoret Antonio Banderas dhe Sylvester Stallone. U shfaq për herë të parë ne vitin 1995. Bëhet fjalë për dy vrasës të paguar të cilët ndeshen me njëri tjetrin kur zbulojnë se duhet të vrasin të njëjtin person.

Gnome-multimedia.svg Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.