Jump to content

Athies, Somme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Athies
VendiFranca
RajoniHauts-de-France
DepartamentiSomme
Zona kohoreUTC+01:00 (CET)
 • Verës (DST)UTC+02:00 (CEST)
INSEE/Kodi postar

Athies është një komunëFrancë. Athies bën pjesë në departamentin Sommerajonit Picardie. Komuna ka një popullsi prej 660 banorë dhe sipërfaqe 10.67 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]