Aydie

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë

Aydie është një komunëFrancë. Aydie bën pjesë në departamentin Pyrénées-Atlantiquesrajonit Nouvelle-Aquitaine. Komuna ka një popullsi prej 140 banorë dhe sipërfaqe 7.86 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Aydie – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale