Bandraboua

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Bandraboua
VendiFranca
Zona kohoreUTC+01:00 (CET)
 • Verës (DST)UTC+02:00 (CEST)
INSEE/Kodi postar

Bandraboua është një komunëFrancë. Bandraboua bën pjesë në departamentinrajonit . Komuna ka një popullsi prej 10132 banorë dhe sipërfaqe 32.37 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]