Jump to content

Bathelémont

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Bathelémont
VendiFranca
RajoniGrand Est
DepartamentiMeurthe-et-Moselle
Zona kohoreUTC+01:00 (CET)
 • Verës (DST)UTC+02:00 (CEST)
INSEE/Kodi postar

Bathelémont është një komunëFrancë. Bathelémont bën pjesë në departamentin Meurthe-et-Mosellerajonit Lorraine. Komuna ka një popullsi prej 60 banorë dhe sipërfaqe 6.6 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]