Bazoches-sur-le-Betz

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Bazoches-sur-le-Betz
VendiFranca
RajoniCentre-Val de Loire
DepartamentiLoiret
Zona kohoreUTC+01:00 (CET)
 • Verës (DST)UTC+02:00 (CEST)
INSEE/Kodi postar

Bazoches-sur-le-Betz është një komunëFrancë. Bazoches-sur-le-Betz bën pjesë në departamentin Loiretrajonit Centre. Komuna ka një popullsi prej 934 banorë dhe sipërfaqe 15.38 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]