Beli (Koçan)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Beli (Koçan)
Fshat
noform
Vendndodhja
Beli (Koçan) is located in Maqedonia e Veriut
Beli (Koçan)
Beli (Koçan)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 427 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2300
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 55′ 39″ Veri

22° 22′ 50″ Lindje

Popullsia 466 banorë (2002)