Bezikova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bezikova
Fshat
Vendndodhja
Bezikova is located in Maqedonia e Veriut
Bezikova
Bezikova
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 655 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2302
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 58′ 05″ Veri

22° 32′ 08″ Lindje

Popullsia 8 banorë (2002)