Biosca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Biosca
Komunë
Vendndodhja
Biosca is located in Spanjë
Biosca
Biosca

Koordinatat: 41°51′V 1°22′L / 41.850°V 1.367°L / 41.850; 1.367

Administrimi
Shteti Flamuri Spanja
Kom. autonom  Katalonia
Provinca Lleida
Qarku Segarra
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Biosca është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun Segarra, të provincës Lleida, në Komunitetin Katalonia.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Biosca – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale