Bosseval-et-Briancourt

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë Bosseval-et-Briancourt është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Ardennesrajonit Grand Est. Bosseval-et-Briancourt ka një popullsi prej 408 banorë dhe sipërfaqe 14.53 km², me një dendësi prej 28 banor/km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Bosseval-et-Briancourt – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale