Brezhdani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Brezhdani
Skeda:Shqipëria

Brezhdani është një fshat në Komunën TominRrethit të DibrësShqipëri.

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ekonomia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]