Budrika e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Budrikë e Poshtme
Fshat
Vendndodhja
Budrikë e Poshtme is located in Kosova
Budrikë e Poshtme
Budrikë e Poshtme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Partesh
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 24′ 35″ Veri

21° 27′ 18″ Lindje

Budrikë e Poshtme është një vendbanim në komunën e Parteshit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]