Pasjani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Pasjan
Fshat
Vendndodhja
Pasjan is located in Kosova
Pasjan
Pasjan
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Partesh
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 532 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 24′ 25″ Veri

21° 29′ 44″ Lindje

Pasjan është një vendbanim në komunën e Parteshit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]