Cërvena Niva

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Cërvena Niva
Fshat
Vendndodhja
Cërvena Niva is located in Maqedonia e Veriut
Cërvena Niva
Cërvena Niva
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 302 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2300
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 56′ 53″ Veri

22° 23′ 28″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)