David Kaufman

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
David Kaufman
Informacione personale
Vendlindja St. Louis, Mizuri, U.S.

David Kaufman lindi më 1961. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.