Death Train

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Death Train është një film nga Hollywood, i shfaqur për herë të parë më 14 prill 1993, me regjisor dhe shkrimtar David Jackson.

Në role kryesore janë :