Diskutim:Bardhaj (Tuz)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Bardhaj (Tuz). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Puntor ndryshimet pasi që këtu nuk mund të flitet për korigjim [1] dhe [2] nuk mund të qëndrojnë. Maskimi i gjuhës malazeze është i pakuptimt dhe sipas Gjuha malazeze po bie se përdorimi i alfabetit cirilik po ashtu.--Hipi Zhdripi 1 Nëntor 2007 02:09 (UTC)

Edhe nje here e potencoj: Permiresimet kur i kam bere kam kopjutar ate [[gjuha malazeze|serbisht]] dhe nuk e kam verejtur se kam bere ate gabim dmth ka qene nje leshim ne kopjim. (Puntori 1 Nëntor 2007 13:23 (UTC))

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Bardhaj (Tuz). Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 23 shkurt 2020 16:42 (CET)