Diskutim:Bardhyl Londo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Bardhyl Londo. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ndërrim[Redakto nëpërmjet kodit]

Nuk e di kush e ka bërë që veprat e Mehmet krajës kanë dalë tek Bardhyl Londo, në ;istën e shkrimtarëve. A ka mundësi të hiqen Ata që bëjnë gjëra të tilla të papërgjegjshme, duhet të përgjigjen

U larguan veprat e Mehmet Krajes, shume mire se te ka ren ne sy. (Puntori 21 Gusht 2007 10:53 (UTC))
Korigjimet jane te lejueshme deri sa ato jane te argumentuara. Une jame ketu administratore por nuk kame te drejte te korrigjoje asgje pa argumentim. Ka gjere per te cilat shumica e dine per keto zakonisht njerzit pajtohen ne heshtje dhe nuk ka nevoje per argumetim. Po ne kete raste une nuk e di cila veper kujt i takone. Ndersa sa i perket pergjegjesis, une nuk jame i mendimit qe duhet te nxirret dikush para gjyqit sepse duke punuar ka gabuar perderi sa ai nuk eshte i paguar per ate pune. Ajo cka pritni ju nga ne eshte sikur te nxerresh nje banore nga rruga para drejtesis, sepse gjate bisedes me shoqeri e tij ka thene titullin e nje vepre gabimsht!!!

Kritikuesi nuk ka te drejte sepse ka hyre ne nje shtepi e nuk i di rregullat e saj shtepie edhe perkunder faktit qe ne hyrje dhe ne cdo dere te shtepise shkruna "Nga Wikipedia, Enciklopedia e Lirë". Po te i kishte lexu rregullat e shtepis dhe te i kishte kuptuar ato ai do te i korigjonte vete ato gabime ose nuk do te lutej qe te beheshin ato ndryshime fare. Ne fund do te kishte kushtuar shume me pake kohe e mund per kete korigjim. --88.70.164.65 21 Gusht 2007 23:07 (UTC)

Keto i ka ne cdo flete secili lexues.

Burimi i te dhenave[Redakto nëpërmjet kodit]

sipas historikut te fletes une i kame fute ato tituj aty. Ky mund te jete gabim teknik ose gabim ne librin Gjuha Shqipe per Student te huaj, nje moment sepse jame duke bere ca renovime dhe do ta gjeje eshte gabim teknik i imi apo i librit.--Hipi Zhdripi 22 Gusht 2007 00:22 (UTC)

Eshte gabim teknik i imi. Sepse ne librin ne te cilin jame bazuar (Gjuha Shqipe për të huajt dhe shqiptarët jashtë atdheut, Gjovalin Shkurtaj dhe Enver Hysa) pas Bardhyl Londos gjendet Mehmet Kraja.--Hipi Zhdripi 22 Gusht 2007 00:32 (UTC)