Diskutim:Dream Theater

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Dream Theater. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Ky artikull në gjuhën angleze është shumë i gjatë kështu që mua dhe UraniuMMetal-t do të na duhet shumë kohë që ta përfundojmë atë. Ju lutem keni durim dhe mos e grisni artikullin deri sa të përfundohet. Ju falemnderit për mirëkuptim. --Λeternus 18 Nëntor 2006 11:23 (UTC)

IP adresa[Redakto nëpërmjet kodit]

Nuk e di pse, por editimi që e bëra pa hyrë në userin tim u regjistrua me IP adresën 82.114.95.9 . Kjo nuk është IP adresa ime. Edhe kontributet e kësaj adrese ishin të ndryshme nga të miat. A mund ta dijë dikush se ç'po ndodhë kështu? --Λeternus 19 Nëntor 2006 11:02 (UTC)

Adressat IP mund të jenë dinamike dhe dikudh tjetër mund ta ketë pas po këtë adresë para teje. për këtë është mirë të regjistrohesh gjithnjë. tung --bet_0 19 Nëntor 2006 11:09 (UTC)
Kjo qe aksidentalisht... --Λeternus 19 Nëntor 2006 11:11 (UTC)

Artikull (imho) perfekt[Redakto nëpërmjet kodit]

Pse nuk e kandidoni kte grup per artikull perfekt? me duket i ebrè shum shum mire. --Lem31 26 Shkurt 2007 18:19 (UTC)

Artikulli nuk është i përfunduar ende... --Λeternus 7 Mars 2007 17:58 (UTC)
Shum mire, kur te mbarohet atehere :-) --Lem31 7 Mars 2007 19:56 (UTC)
Artikulli nuk duhet patjeter i perfunduar (por nese eshte i pefunduar ishte ma mire), duhet vec me qene shume informativ, nje shembull per tjere artikuj, ne kete rast ky artikull eshte shembull per artikuj mbi bende/grupe muzike. Artikujt perfekte ne shume raste jane shembuj per artikuj te tjera. imho. --Ko.S.ys diskuto°) 18 Mars 2007 14:39 (UTC)
kot me e dit, por sot, te sq.wiki, sa artikuj perfekt ka? --Lem31 18 Mars 2007 15:45 (UTC)
Vetem nje; Leonardo da Vinci, shiko edhe WP:AP. --Ko.S.ys diskuto°) 18 Mars 2007 17:17 (UTC)

Anetaret[Redakto nëpërmjet kodit]

Tek seksioni anetaret eshte struktura shume keq, dhe jo intersante, une te kisha propzua te bejshe nje tabele ose ndryshe, po e merr krejt dritaren e shfletusit.

Shembulli:
{| {{Prettytable}}
|-
! Anëtari / Emri !! Instrumenti !! Shënime / Bashkpunuar me
|-
| 
|-
|}

Te i pari dhe i treti mundesh me vendos vete. --Proud To Be Albanian diskuto°) 1 Korrik 2007 15:46 (UTC)

I rregullova, shiko a po të pëlqejnë. --Λeternus 2 Korrik 2007 09:50 (UTC)
Tash mire eshte. --Proud To Be Albanian diskuto°) 2 Korrik 2007 09:59 (UTC)
E paske rregulluar peferkt. Falemnderit shumë. --Λeternus 2 Korrik 2007 10:06 (UTC)

Votime për artikuj perfekte[Redakto nëpërmjet kodit]

u zhvendos tek Wikipedia:Artikuj të përkryer/Kandidatura/Dream Theater

U ndryshuan lidhjet e jashtme[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Tani sa ndryshova 1 lidhjet e jashtme në Dream Theater. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 8 shtator 2019 19:04 (CEST)