Diskutim:Drejtoria e Sigurimit të Shtetit (Shqipëri)

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Drejtoria e Sigurimit të Shtetit (Shqipëri). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Dyzimi i artikujve[Redakto nëpërmjet kodit]

Ky artikull ka një emërtim që për mendimin tim e ka më të volitshëm në këtë trajtë, duke qenë se çdo wiki tjetër e ka kështu. Kontestohet nga një përdorues që është fiksuar të më prishë punët në mënyrë të paarsyeshme dhe me ngulmim të verbër siç dukshëm mund të shihet nga sa kohë shpenzon me zhbërje tekanjoze --Hormova (diskutimet) 19 Shkurt 2018 13:45 (CET)

I nderuar, e shoh se manipulimin e paske zakon. Duke qenë se e di kush je nuk habitem me këtë. Prej dikujt me këtë fjalor nuk pres asgjë më të mirë. Unë zhbërjet detyrohem t'i bëj sepse nuk ka administratorë online që do të korrigjonin sjelljen tënde jokorrekte. Mungesën e administratorëve e ke shfrytëzuar edhe me llogarinë Puppetmaster Hatake. Unë ti dhashë arsyet për kundërshtimin tim që ti ta fshish një artikull me gjithë përmbajtje, por më duket se ti nuk dëshiron të kuptosh dhe merresh me sulme ndaj meje--Udha (diskutimet) 19 Shkurt 2018 13:52 (CET)
Zotëri, unë mendoja se sqaroi i nderuari 1l2l3k. Për artikullin po gënjen ti: e shpjegova që është i pareferencuar dhe e kalova tek emërtimi më i përmbledhur që kolegët tanë gjetkë kanë zgjedhur, ndërkohë po përpiqem ta pasuroj në këtë variant siç e kanë gjykuar edhe të tjerë para meje falë edhe shtampës që na e solle nga en.wiki. Gjithnjë përpiqem të të drejtohem shtruar, por vijon të jeshë një kokëçarje e vrazhdë dhe që me këto identifikimet më shtrëngon të mendoj se etika komunikuese është e kotë, por që duke dënuar fjalorin e tillë në të cilin mjerisht ka rënë pre ai përdorues që të ka marrë seriozisht më kot, do të zgjedh heshtjen këtej e tutje duke kursyer kohën dhe uruar juve qetësim e ftillim. --Hormova (diskutimet) 19 Shkurt 2018 14:07 (CET)
I bashkova dhe zhvendosa te Sigurimi i Shtetit (emri zyrtar, me sa di). Po grisje nuk ka pse te kete. Nese ka nje sugjerim te tille, duhet diskutuar ne WP:VPG --1l2l3k (diskutimet) 20 Shkurt 2018 17:04 (CET)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Sigurimi i Shtetit. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 26 maj 2020 16:48 (CEST)[përgjigjuni]

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Sigurimi i Shtetit. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 9 tetor 2021 03:55 (CEST)[përgjigjuni]