Jump to content

Diskutim:Edukatori

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Edukatori. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Po edhe ajo tjetra ke e shquar. hahhaha . Edhe sa të duhet me mësu shqip hahahah--Hipi Zhdripi 2006 Maj 14 23:28 (UTC)

Si te dihen ti, boll eshte, a e din kush e shkruan midis fjalisë hahaha, hajvani vec, dhe mos mu be ketu si nje i shenjte, dhe e grisa listen e shkrimtareve pas mbiemrit. --(°-°) diskuto°) 2006 Maj 15 19:21 (UTC)
Dani me shpjego pse Edukatore eshte e shquar, sepse qysh e di une edukatore eshte pashquar, ndoshta jam edhe gabim, por edukatore kur eshte duhet me qene edukatorja. Cka po thojne tjerte, une apo dani e ka gabim? --(°-°) diskuto°) 2006 Maj 16 18:48 (UTC)
Ko.S mirë e ke ti. Edukatorja është trajta shquar. tung --bet_0 2006 Maj 16 19:00 (UTC)
Flm @ Bet_0. E lashë edukatori, por mundet edhe me u zhvendosur tek edukatorja. --(°-°) diskuto°) 2006 Maj 16 19:45 (UTC)