Diskutim:Emina Jahoviq

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Emina Jahoviq. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

She sang the Ana Sofrenović song "Kaži zašto me ostavi" in the play Galeb during the NATO bombing of Yugoslavia in 1999.

Duhet pare mire se cfare qendrimi ka mbajtur mr 1999 dhe a ia vlen te qendroje ne wiki shqip !

  • Emina Jahoviq, se pari nuk eshte serbe, por eshte myslimane-boshnjake, ska te beje asgje me serbet, vetem se vendi i saj i lindjes eshte ne Serbi, dhe se nuk ia vlene te mendohet se qfar qendrimi ka patur ne vitin 1999 kur ajo ka qene e moshes jo madhore, e as qe e ka dite se qka ka ndodhe ne ate kohe , tek e fundit dihet boterisht se qfar qendrimi kan patur boshnjaket ne at kohe.--Planeti (diskutimet) 17 shkurt 2013 01:19 (CET)

U ndryshuan lidhjet e jashtme[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Tani sa ndryshova 2 lidhjet e jashtme në Emina Jahoviq. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 8 shtator 2019 19:35 (CEST)