Diskutim:Ibn Tejmije

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Ibn Tejmije. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Grisje[Redakto nëpërmjet kodit]

Artikull me përmbajtje jo enciklopedike, ose jo sipas standarteve minimale te Wikipedise. Ky artikull duket se nuk ruan pikëpamjen neutrale. --Eagleal  28 Maj 2008 16:54 (UTC)

A duhet te griset apo jo ky artikull ?--Eagleal  28 Maj 2008 20:08 (UTC)

JO[Redakto nëpërmjet kodit]

Nuk duhet te griset kjo faqe. Artikulli eshte neutral. Vetem duhet ti behen modifikimet ne vende te caktuara dhe mund te jap kontribut.