Diskutim:Jonila Godole

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Jonila Godole. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Faqja eshte krijuar nga nje përdorues i cili eshte me te njëjtin emër si OJF ku punon zonja ne fjale. Artikulli dhe pse me permbajtje te mire e te bollshme, eshte i njeanshem dhe per tu rishikuar e diskutuar. --Kevjassintkevin (diskutimet) 20 tetor 2019 22:08 (CEST)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Jonila Godole. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:

te lidhja https://www.parlament.al/wp-content/uploads/2018/02/totalii-vendimet-1.pdf.
te lidhja https://www.staatstheater-nuernberg.de/index.php?page=schauspiel,veranstaltung,der_sandmann,103852.
te lidhja https://drive.google.com/file/d/0B8L2HNXvoFmsRHVxZFdmTC1jMFk/view.
te lidhja https://drive.google.com/file/d/0B8L2HNXvoFmsWlBIQXFWOUFoc2s/view.


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 13 shkurt 2020 13:26 (CET)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Jonila Godole. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:

te lidhja https://www.parlament.al/wp-content/uploads/2018/02/totalii-vendimet-1.pdf.
te lidhja https://www.staatstheater-nuernberg.de/index.php?page=schauspiel,veranstaltung,der_sandmann,103852.


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 15 maj 2020 05:37 (CEST)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Jonila Godole. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:

te lidhja https://drive.google.com/file/d/0B8L2HNXvoFmsRHVxZFdmTC1jMFk/view.
te lidhja https://drive.google.com/file/d/0B8L2HNXvoFmsWlBIQXFWOUFoc2s/view.


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 27 maj 2020 01:06 (CEST)