Diskutim:Julian Bejko

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Julian Bejko. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Propozimi për grisje[Redakto nëpërmjet kodit]

Artikull mbi një subjekt jo enciklopedik. Autori nuk ka rëndësi enciklopedike. Shumica e lidhjeve të vendosura si "referenca" janë të pavlefshme. Disa prej tyre nuk janë as burime të besuehsme. Disa të tjera nuk janë pertinente me atë që duhet të thuhet në një artikull enciklopedik. Më në përgjithësi, individi në fjalë nuk ka një rëndësi të tillë sa të ketë një faqe enciklopedike. Në qarkullim ka plotë njerëz që kanë mbarar shkollën e lartë, dhe që kanë shkruar dy libra...-- Mr.Pseudo 26 shtator 2015 14:04 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Julian Bejko. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 15 janar 2021 16:16 (CET)Reply[përgjigjuni]