Diskutim:Kanunet e veçanta

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kanunet e veçanta. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Kontroll[Redakto nëpërmjet kodit]

@Sejko, hidhi një sy këtij artikulli. – Βατο (diskutimet) 15 tetor 2019 23:57 (CEST)

@Βατο, besoj se duhet ta ridrejtojme per tek ai masivi.--Sejko (diskutimet) 16 tetor 2019 00:10 (CEST)
@Sejko, mirë. – Βατο (diskutimet) 16 tetor 2019 00:14 (CEST)