Diskutim:Kosta Pećanac

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kosta Pećanac. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


  • Artikulli ëahtë përkthyer nga kroatishtja. Ska informacione në shqip askund në internet, dhe nëse artikulli është i pëkthyer nga Wikipedia ska nevojë të shtohen burimi i informacioneve. Do e plotësojmë, kur të gjejmë informacione.--Planeti (diskutimet) 6 prill 2015 17:25 (CEST)
E pabesueshme se si veprohet këtu. Jam i habitur.--Alboholic (diskutimet) 6 prill 2015 18:00 (CEST)
  • Çka po habitesh, shko kliko në kroatisht shikoje si është i shkruar ky artikull.--Planeti (diskutimet) 6 prill 2015 18:08 (CEST)
Të gjithë lexuesit nuk dinë të flasin kroatisht. Dhe prandaj duhet t'ia shtojmë ne këtu referencat.--Alboholic (diskutimet) 6 prill 2015 18:09 (CEST)
Kjo është arsyeja se ne përkthejmë aq sa dim, Ju urdhëroni përktheni, hiq nuk na "duhen" referencat.--Planeti (diskutimet) 6 prill 2015 18:12 (CEST)

Çfarë? Kjo qenka "arsyeja"? Mungojnë referencat. Ne nuk jemi kroatë, por shqiptarë. Dhe si të tillë duhet t'i kemi referencat tona tek artikujt.--Alboholic (diskutimet) 6 prill 2015 18:17 (CEST)

  • MOs provoko ma teper do ti kesh, se na lodhe dhe ke kujdes se nuk do te merrem tere diten me ty. Kujdes dhe rrespekton aq sa ke mundesi, nese don me bashkepunu me ne.--Planeti (diskutimet) 6 prill 2015 18:21 (CEST)

Ende nuk ma tregove, se ku e ke parë këtë rregull ose standard në ndonjë Wikipedia? Ku punohet kështu? Atëherë, mos puno fare. Kualitet dhe jo sasi. ;)--Alboholic (diskutimet) 6 prill 2015 18:25 (CEST)

Mbi bllokimin[Redakto nëpërmjet kodit]

Kerkoj zhbllokimin e ketij artikullit ne menyre te tille qe te jete i punueshem. --Iskenderije (diskutimet) 19 tetor 2018 15:26 (CEST)