Diskutim:Kosta Rika

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kosta Rika. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pse?[Redakto nëpërmjet kodit]

Pse nuk ka mashum informata.Nuk mund ta shkruj vetun kejt Wikipedien ne Shqip, ndimohni ndihmoni ndihmoni!!!!--XXx kosovarian badboy xXx 25 Prill 2008 19:37 (UTC)

Pse nuk ndihmon ti? Pra, nuk ka informata se njerezit e ditur si ti kritikojne e kerkojne dhe nuk punojne e nuk ndihmojne. (Puntori 29 Prill 2008 09:21 (UTC))