Diskutim:Kujtesa

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Kujtesa. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

  «“Kjo faqe mund të griset për shkak të udhëzimeve të Wikipedisë. Arsyeja: Arsyeja nuk është përcaktuar”.»
  Pse nuk jepet arsyeja?! Kaq e vështirë është të jepet arsyeja? Çfarë të keqeje ka? Unë nuk e shoh të arsyeshme që kjo faqe të griset. Këtu griset puna dhe mundi i dikujt pa asnjë arsye ("të përcaktuar"). Është e pakët shtojeni, plotësojeni! Ju nuk shpjegoni pse faqja është grisur por kërkoni shpjegim (arsye) nga krijuesi pse faqja nuk duhet grisur!!! Qesharake (absurde) e njëkohësisht për të ardhur keq! Në vend që të krijohet (shtohet), këtu në Vikipedian shqipe shkatërrohet! (Si gjithmonë) Mendësi tipike shqiptare! Shpresoj që kjo të jetë e vetmja faqe e grisur pa arsye. Shndet! —Leke Mjeku 21 Nëntor 2009 11:20 (CET)

  Start a discussion about Kujtesa

  Nis një diskutim